Paslaugos

Teikiamos paslaugos

Tvarkome buitinę techniką. Šaliname įvairaus sudėtingumo elektroninius ir mechaninius gedimus. 

Greitas ir kokybiškas skalbimo mašinų remontas. Skalbimo mašinų remontas atliekamas visoms buitinės technikos gamintojams. Suteikiame garantiją atliktiems darbams. Priklausomai nuo gėdimo, galimas tvarkymas ir namuose.

Greitas ir kokybiškas Šaldytuvų remontas. Šaldytuvų remontas atliekamas visoms buitinės technikos gamintojams. Suteikiame garantiją atliktiems darbams. Priklausomai nuo gėdimo, galimas tvarkymas ir namuose.

Greitas ir kokybiškas Džiovyklių remontas. Džiovyklių remontas atliekamas visoms buitinės technikos gamintojams. Suteikiame garantiją atliktiems darbams. Priklausomai nuo gėdimo, galimas tvarkymas ir namuose.

Greitas ir kokybiškas indaplovių remontas. Indaplovių remontas atliekamas visoms buitinės technikos gamintojams. Suteikiame garantiją atliktiems darbams. Priklausomai nuo gėdimo, galimas tvarkymas ir namuose.

Greitas ir kokybiškas Orkaičių remontas. Orkaičių remontas atliekamas visoms buitinės technikos gamintojams. Suteikiame garantiją atliktiems darbams. Priklausomai nuo gėdimo, galimas tvarkymas ir namuose.

Senos buitinės technikos ir elektronikos atliekų išvežimo paslauga gyventojams ir įmonėms

Scroll to top